GALATASARAY’I SEVİYORUM!

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü ne zaman “re re re ra ra ra Gassaray Gassaray cim bom bom” diye bağırıldığını duysam “mazinde bir tarih yatar yaşa FENERBAHÇE” demekten daha fazla haz almam gerektiğini bir kez daha anlıyorum..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü sayelerinde 6 çok güzel bir rakam..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü SARI’nın yanında her kırmızı görüşümde yeni baştan tanık oluyorum LACİVERT’in SARI’ya ne kadar yakıştığına..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü sayelerinde otomobil, bir iki çanta para karşılığında değil alınteriyle kazanılmış kupalarla övünmek ne demektir iyi biliyorum, evelallah..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü varlıkları kendi taraftarını bile -af buyurun- düdükleyen bir takımın taraftarı olmadığım için şükür sebebi..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü onlar yüzünden “borsa yolsuzluğu nasıl yapılır” konusunda onlarca yazı okuyup bilgi dağarcığımı genişlettim..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü onlar olmaysaydı 4-0’lar,4-1’ler, 0-3’ten 4-3’ler olmazdı, ben de böyle ballandıra ballandıra anlatamazdım..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü “Alicengiz”i Galatasaray’lı topçu sanan bir tanıdığım var, öyle ki gülmekten altına yaparsın!..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü kendileri ispatladılar cümle aleme rakı masasında adam satarak bir şeylerin zaman zaman sahaya da attıkları şişede durduğu gibi durmadığını..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü “üflemeyle sönmeyen ateş”in kimi yakıp kimi yakmadığını gözlerimle gördüm sayelerinde..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü “vergi kutsaldır” kamu spotu daha anlamlı oldu üstün katkılarıyla..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü benim stadımın tuvaletlerinde, yalnızca taharet giderilmesinin otoparklarında sadece park edilmesinin bile ayrıcalık olduğunu hatırlattılar eksik olmasınlar..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü ne zaman borsaya bir futbolcuyla görüşmeye başladıklarını bildirseler “ Aha, bir oyuncu daha aldık” diyebiliyorum..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü bir gün erdemle ilgili bir kitap yazacak olsam sayelerinde negatif örnek bulmakta hiç zorlanmam..

Galatasaray’ı seviyorum.. Çünkü sayelerinde biliyorum ki beni FENERBAHÇELİ yaptığı için ALLAH’a ne kadar teşekkür etsem az!

Yazarın Diğer Yazıları