Tebrikler Aykut hocam...

İtalyan futbolunun önemli takımı Lazio.
Oyuna sonradan giren oyuncusu Klose gibi çok kaliteli bir golcü... İtalya Kupası'nda Çizme'nin devlerinden Juventus'u eleyerek finale kalmış.
Şampiyonluk yarışından kopmuş olduğu için UEFA Avrupa Ligi'ne tam konsantre. Sıfır pozisyon Lazio'nun, İki gol, iki direk ve şut yağmuru ise Fenerbahçe'nin.
Hakkikaten Fenerbahçe takımı, dün akşam muhteşem bir performans sergiledi. Sarı lacivertli futbolcular, top rakipteyken de çok iyiydi, kendilerine geçince de çok iyi. Takımın tamamı çok iyi ve kusursuz oynadı.
Oyuna sonradan girenler de dahil. Özellikle Mehmet Topal, Meireles Cristian üçlüsü çok iyi oynadılar.
Taraftar gurur duydu Teknik Direktör Aykut Kocaman 71. dakikada Caner'i, 75. dakikada ise Salih'i sahaya sürdü.

Tebrikler Aykut hocam
Bu ikili de güzel futbola ayak uydurdu. Dün akşam Şükrü Saracoğlu Stadı'nı dolduran Fenerbahçe taraftarı da olağanüstüydü.
Muhteşem tribünler, takımlarının muhteşem futbolu ile gurur duydular.
Lazio 10 kişi kalınca Aykut Kocaman hemen 4-4-2'ye döndü. Mehmet Topal'ı iyi oynamasına rağmen, taktiksel nedenlerle çıkarmak zorunda kaldı. Sol çizgide Caner, sağ çizgide Kuyt, Webo-Sow ikilisi, onların arkasında Meireles (Mükemmel bir performans sergiledi), Cristian ve daha sonra Salih Uçan alan daraltarak Lazio'yu son yarım saatte adeta sahadan sildi.
Tebrikler Kocaman... Aykut Kocaman'ı böylesine sıkı, organize, fizik gücü yüksek, pas yaparken sakin, top hem rakipteyken hem de kendisindeyken coşkulu bir takım oluşturduğu için kutlamak gerekiyor.
Yolun açık olsun Fenerbahçe...

Yazarın Diğer Yazıları