Yakışmadı!

Sonucu bir kenara atarsanız, hemen her bakımdan denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçti maç. Denkliği bozan tek şey, tribündeki muhteşem onbinlerdi. 3 Temmuz darbesinin başarısız olmasındaki en önemli faktör olan Fenerbahçe kadınları, yine emsalsiz, yine şahaneydi.

Gaziantepspor’un oyunun hemen başındaki tehlikeleri İbricic nedeniyleydi. Sahadaki en yetenekli oyuncuydu İbricic. Sarı-Lacivertliler’in en büyük eksikliği ise onun gibi ayak hakimiyeti tam olan bir futbolcusunun olmayışıydı. Aslında Alex de Souza diye bir Brezilyalı var da, gelmez O buralara! Şimdi biz de kandırmayalım Fenerbahçeliler’i, Fatih gibi! Ayrıca pek de koşmuyormuş zaten! Google’dan baktık, herhangi bir maraton yarışında dereceye girdiği bilgisine erişilemedi!

Sow’un hemen her pozisyon sonrası takım arkadaşlarına attığı fırçalar, direğe attığı tekme de dikkat çekiciydi! Acaba, yönetimsel anlamda bir disiplin sorunu mu var Kanaryalar’da!

Maçta en çok öne çıkan olay ise Sayın Aziz Yıldırım’ın maç içinde yaptığı anonstu! 3 Temmuz darbesine karşı en dik duran, stadı defalarca doldurup dünyada haber olan, Çağlayan, Silivri, Şişli Etfal, yürüyüşler, mitingler, sosyal medya ve hemen her yerde renklerine, kulübüne, başkanına, yöneticilerine kalkan olan Fenerbahçeli kadınlara fırça atmış gibi oldu sanki ve hiç yakışmadı!

Yazıyı bitirme zamanı: Aykut söyle, Alex nerede!

Yazarın Diğer Yazıları