Goller ofsayt!

Geçen hafta medyada Karadeniz fırtınasına tutulup, 1-1’lik hezimete uğrayan Fenerbahçe, bu hafta da Akdeniz rüzgarına kapıldı! Karadeniz’de üç şutu direklerin içinden dönerek rezil olan Sarı-Kanaryalar, Başkan’larının özgürlüğünden yoksun olduğu 280. günde de Akdeniz temsilcisi karşısında 2-0 ile ezildi!

Temponun artmasına büyük katkı veren hakem dahil, karşılaşmada futbol adına her şey vardı, inanılmazdı! Bir ara ağlamak istedim açıkçası!

Bugün gazetelerde, televizyonlarda yorum yapacak olan Erman, Ahmet Çakar, Selçuk Dereli ve Serdar Tatlı bilmeliler ki; Kanaryalar’ın her iki golü de, locada da olsa rakip kaleye daha yakın durumda olan Alex nedeniyle ofsayttı ve iptal edilmeliydi! Tıpkı geçen hafta Baroni’nin attığı ve “ofsayt” cahilliklerinin ya da bilinçlerinin tavan yaptığı, sonrasında uefa’nın ‘derslik karar’ dediği golde olduğu gibi!

Sarı-Lacivertliler’e 3 atan Samsunspor’un, Sivasspor’a yenilerek küme düşmesi ise irdelenmeli! O maçta, “Fenerbahçe kümeye” diye bağıranların düşmesi kaderin bir cilvesi mi! Sarı-Kanaryalar’ı ezip geçebilen bir takım son maçta nasıl böyle bir sonuç alır, doğrusu garip geldi! Telefonlar okunup, mailler dinlenmeli!
Bu arada milletçe gözümüz aydın; içişleri bakanı, biber gazının insan sağlığı üzerinde kalıcı etki bırakmadığını müjdeledi!

Artık 281. gün ve takipteyiz @liselimedya, yalnız değilsin!

Yazarın Diğer Yazıları