Manchester United'ın 'devasa' Pogba teklifi Ronaldo'yu zirveden indirebilir

Paul Pogba'yı bonservissiz göndermek istemeyen Manchester United, Fransız yıldızı Premier Lig'in zirvesine taşıyacak yeni bir teklif yaptı.

NTVSPOR ||  07 Ocak 2022 Cuma

Manchester United'ın 'devasa' Pogba teklifi Ronaldo'yu zirveden indirebilir

Paul Pogba'nın Manchester United ile olan sözleşmesi Haziran ayında sona erecek. Fransız yıldız artık istediği bir kulüple transfer görüşmesi yapmakta serbest.

Kırmızı Şeytanlar, adı Real Madrid, Paris Saint-Germain ve Juventus ile anılan Pogba'yı bedelsiz göndermemenin yollarını arıyor.

The Sun'nda yer alan habere göre, İngiliz kulübü yıldız futbolcuya haftalık 500 bin Sterlin gibi muazzam bir yeni anlaşma teklif etti.

Premier Lig tarihine geçebilir

28 yaşındaki yıldız bu teklifi kabul etmesi halinde İngiltere Premier Lig'in en çok kazanan futbolcusu olabilir. Ada'da Old Trafford'a geri dönen Cristiano Ronaldo haftalık 480 bin Sterlin(567 bin Euro) ile ligin zirvesinde yer alıyor. Real Madrid, 28 yaşındaki futbolcu için özellikle Zinedine Zidane döneminde girişimlerde bulunmuş ancak yüksek maliyeti nedeniyle transferi gerçekleşmemişti. Pogba bu sezon takımıyla 13 maça çıktı ve 7 asist üretti.