NEVEN SPAHIJA: "EN İYİ TAKIM BİZDİK"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Neven Spahija, Erzurum’da düzenlenen Spor Toto Türkiye Kupası B Grubu maçlarında, en iyi takımın Fenerbahçe Ülker olduğunu söyledi.

"Hazırlıklarımıza devam edeceğiz"

B Grubu’nu namağlup lider olarak tamamlayan ve adını Spor Toto Türkiye Kupası 8’li Finallerine yazdıran Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız da, Neven Spahija maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Bütün turnuva boyunca buradaki en iyi takım bizdik. Diğer takımlara göre daha devamlı bir oyun sergiledik. Bu akşam da kazanacağımızdan emindik şimdi Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Beko Basketbol Ligi var. Hazırlıklarımıza devam edeceğiz" dedi.

"Hakan’dan daha fazla verim alacağız"

Ayrıca Erdemir’den transfer ettikleri ve bu maçı da 4’de 3 üçlükle 11 sayı üreterek tamamlayan Hakan Demirel’in bu takımın önemli bir parçası olacağını söyleyen Spahija, "Türk pasaportuna sahip kaliteli oyuncu bulmak gerçekten önemli bir konu. Biz onu uzun zamandır takip ediyorduk. En kısa zamanda ondan daha fazla verim alacağımızı düşünüyorum" yorumunda bulundu.

"İyi mücadele ettik"

Oyuncumuz James Gist ise, "Bu akşam iyi bir oyun sergiledik. Tüm oyuncular iyi mücadele etti. Bu karşılaşmalarla takım olarak daha uyumlu olma yolunda ilerliyoruz. Rakibimiz iyi oyunculardan oluşan bir takımdı özellikle Wright iyi oynadı ama biz istediğimizi elde ederek galip geldik" dedi.