Mehmet Ekici ve Nabil Dirar taraftarlarımızla bir araya geldi

Hafta sonunda oynanacak Beşiktaş maçı öncesinde Fenerium tarafından organize edilen imza gününde oyuncularımızdan Mehmet Ekici ve Nabil Dirar taraftarlarımızla bir araya geldiler. Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği imza günü Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Fenerium mağazasında gerçekleştirildi.

Fenerium mağazalarında yeni sezonun ilk taraftarla buluşma organizasyonuna yoğun ilgi gösteren taraftarlarımız, uzun kuyruklar oluşturdu. Organizasyonda öncelikle basın mensuplarına açıklamalarda bulunan oyuncularımız, ardından yeni sezon ürünleri önünde objektiflere poz verdiler ve taraftarlarımızın formalarını imzaladılar.

Nabil Dirar: “Bu formayı taşımaktan dolayı çok mutluyuz”

Yeni sezon formalarımız hakkındaki görüşlerini aktaran Nabil Dirar, “Bu sezonki formaları çok beğendiğimi söyleyebilirim. Çok özel tasarımlar yapılmış. Özellikle de çubuklu forma harika diyebilirim. Kendimi sarı formanın içinde de iyi hissediyorum. Yeşil formayı çok fazla giyme fırsatımız olmadı ama çok kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünler. Bu formayı taşımaktan dolayı çok mutluyuz. Umuyoruz bu formalar iyi sonuçlar alma anlamında bize şans getirecektir.” dedi.

Hafta sonunda Beşiktaş ile kendi evimizde oynayacağımız karşılaşma hakkında da konuşan Dirar, “Geçtiğimiz hafta elde ettiğimiz galibiyet bizim için çok önemliydi. O maçın öncesinde şunu ifade etmiştim; birbirimize olan uyumumuzu her hafta arttırıyoruz. Saha içinde daha organize takım görüntüsü veriyoruz. Birbirimizi daha iyi anlayıp, daha çok konuşuyoruz. Takım oyununu daha fazla sahaya yansıtmaya başladık. İlk 4 haftalık periyotun sonunda kazanmamız bizim için son derece moral vericiydi. 4-1’lik galibiyetle ayrıldık ve o maçın ardından şu an derbi için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Hem kafa olarak hem de saha içi uyum olarak çok daha iyiyiz. Şu anda bizi bekleyen çok önemli bir derbi var. Herkesin sabırsızlıkla beklediği bir karşılaşma, bunu da biliyorum. Ben de buraya böyle büyük maçlar oynamak için geldim. Bu hafta sakatlığımdan dolayı takımdaki yerimi alamayacağım ama ilerleyen haftalarda takıma döndüğümde böyle büyük maçlarda ben de şans bulacağımı düşünüyorum. Çok önemli bir maç ve istediğimiz sonucu alacağımızı düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

Mehmet Ekici: “Bu armayı, bu formayı taşıdığımız için çok şanslıyız”

Profesyonel Futbol Takımımızın giydiği formların çok güzel olduğunu dile getirerek sözlerine başlayan Mehmet Ekici, “Bu armayı, bu formayı taşıdığımız için çok şanslıyız. 3 formamız da birbirinden güzel. Çubuklu forma favorim ama 3 formayla da başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Mehmet Ekici, Beşiktaş maçına ilişkin, “Çok önemli bir maça çıkacağımızın farkındayız. Hocamız bizi çok iyi hazırladı diye düşünüyorum. Takımdaki her oyuncu da iyi çalıştı ve bu maçın önemli olduğu bilincinde. İnşallah hafta sonunda istediğimizi sahaya yansıtabileceğiz.” şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

Forma giydiği her maçın çok önemli olduğunu da ifade eden Ekici, “Benim için her maç önemli ve farklıdır. O yüzden her maçta yüzde yüzümü vermeye çalışıyorum. Maç ayırt etmiyorum. Benim için forma giydiğim, mücadele ettiğim her maç çok ama çok önemlidir.” ifadelerini kullandı.

Yaşadığı sakatlığa rağmen çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyerek sözlerini noktalayan Mehmet Ekici, “Sakatlık dönemimde boş durmadım. Salonda idmanlarımı sürdürdüm. Maalesef sakatlığım uzun sürdü ve o yüzden sahalardan uzak kaldım.  Ama hocam şans verirse elimden geleni yapacağım. Önemli olan Beşiktaş maçında takım olarak mücadele etmemiz ve 3 puanı da almamızdır.”dedi.

Konuşmaların ardından futbolcularımızla bir araya gelme fırsatı yakalayan taraftarlarımız,  formaları imzalattıktan sonra oyuncularımızla hatıra fotoğrafları da çektirdi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar