Fenercell, Fenernet ve Türk Telekomdan "Yeni Sezona Merhaba"

Fenercell ve Fenernet ile iş ortağı Türk Telekom Grubu'nun “Yeni Sezona Merhaba Gecesi” Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapıldı.

Geceye Fenerbahçe Spor Kulübü ve Türk Telekom yöneticilerinin yanı sıra amatör şube sorumluluları, antrenörler, sporcular ile Fenercell ve Fenernet kullancıları da katıldı.

Hakan Dursun: "Fenerbahçe Spor Kulübü ile iş birliğimiz tüm hızıyla devam ediyor"

‘Yeni Sezona Merhaba Gecesi’nde” konuşan Türk Telekom Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, Türk Telekom’un sporun ve sporcunun yanında olmayı ilke edindiğinin altını çizdi. Hakan Dursun, yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom olarak sporun ve sporcunun destekçisi olmayı ilke edindik. Bu kapsamda birçok amatör spor kulüplerinin yanı sıra büyük spor kulüplerini de destekliyoruz. Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe ile Türk Telekom olarak birçok alanda işbirliği anlaşmaları imzaladık. Fenerbahçe Spor Kulübü ile işbirliğimiz hem mobil hem de evde internette tüm hızıyla devam ediyor. Türk Telekom’un alt yapı desteği verdiği mobil markası Fenercell ve evde internet markası Fenernet ile Fenerbahçe taraftarının takımlarına destek olmalarına da köprü oluyoruz. Taraftarın kulübüne daha fazla destek olmasını amacıyla yeni sezonda cazip yeni tarifeler de belirledik” dedi

Hakan Demir: "Çok başarılı bir dönem"

Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş’nin Genel Müdürü Hakan Demir de konuşmasında Türk Telekom Grubu ile olan iş ortaklıklarına değinerek, 2009 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirilen, Fenerbahçe’mizin Resmi GSM hattı olan Fenercell’in o günden bugüne pek çok tarife, özel içerik,  ve taraftarlarımıza özel fırsatlar sunduğunu ve öncülük ettiği bu sektörde liderliğini de pekiştirerek sürdürdüğünün altını çizdi. “Türk Telekom Grubu ile iş ortaklığımız çerçevesinde bir diğer markamız olan Fenernet ile çok başarılı bir dönemi geride bıraktık” diyen  Hakan Demir, “Türk Telekom’un mevcut tarife ve hizmetlerinden, ek bir ücret ödemeden yararlanma imkanı sunan Fenernet, yeni sezonda yeni evde internet tarifesiyle taraftarımızın hizmetinde olacak.  Gerek Fenercell’in gerekse Fenernet’in taraftara sunduğu avantajlı tarifelerin yanı sıra sezon boyunca öncelikli bilet hakları, imzalı forma kazandıran kampanyaları ve maça özel davetlerinin bu sezon artarak devam edecek.  Ayrıca Fenercell ve Fenernet  bu sezon da gerek spora gerekse sporculara olan desteğini sürdürecek.  Türkiye’de bir ilki daha geçekleştirerek Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoglu Spor Kompleksi’ni akıllı stadyuma dönüştürdük. Bu sezonda maça gelen taraftarlarımıza eşşiz deneyimler sunmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Sporcularımıza Çiçek Takdim Edildi

Konuşmaların ardından geceye katılan sporcularımıza Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.’nin Genel Müdürü Hakan Demir ile Türk Telekom Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun tarafından çiçek takdim edildi ve toplu fotoğraf çektirildi. Organizasyona futbolcularımızdan Alper Potuk, Luis Neto, Vincent Janssen; Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı kazanan Erkek Voleybol Takımımızdan Metin Toy, Ahmet Karataş, Bertuğ Öndeş; Kadın Basketbol ve Voleybol Takımlarımız, milli atlet Eda Tuğsuz, boksörlerimizden Onur Şipal-Selçuk Eker, kürekçilerimizden Fatih Uysal - Mert Kaan Kartal, yelkencilerimizden Simay Aslan, Beste Kaynakçı, Çağla Dönertaş ve Ateş Çınar katıldı.

Fenerbahçe, 2017-2018 “Yeni Sezona Merhaba” dedi

Sarı Kanarya yeni sezonda taraftarlarını yeni tarifelerle konuşturacak. Etkinlikte Türk Telekom’un alt yapı desteği verdiği Fenercell ve Fenernet yeni tarifeleri de açıklandı. Yeni tarifeler ile faturalı hatlar için 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3 GB paket 19 TL’den; 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 7 GB internet paket 29 TL’den sunulurken faturasız hatlar için 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3 GB internet 19 TL’den taraftarlarla buluşacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un mobil ve internet servislerinde işbirliği çerçevesinde Fenercell ve Fenernet’in yeni sezona özel tarifelerini duyurdu.

Yeni sezon yeni tarife

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni sezonu ile Fenercell yeni sezon tarifeleri de uygulamaya geçti. Yeni tarifeler ile faturalı hatlarda 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3 GB internetli paket 19 TL’den; 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 7 GB internetli paket 29 TL’den sunulurken, faturasız hatlarda 500 dakika konuşma, 1000 SMS ve 3 GB internet 19 TL’den taraftarlarla buluşacak.

“Yeni Sezona Merhaba Gecesi”  için Fenercell ve Fenernet’in seçkin kullanıcılarına davet

Geceye davet edilenler arasında Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un alt yapı desteği verdiği Fenercell ve Fenernet müşterisi olarak, uzun yıllardır takımın yanında olan 20 kullanıcı da yer aldı.

Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. Hakkında:

Fenerbahçe Spor Kulübü, telekomünikasyon sektöründe ki faaliyetlerini yüzde yüz sahibi olduğu Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında yürüterek taraftara yönelik Telekom servislerini Fenercell ve Fenernet markası altında hizmete sunmaktadır.

Fenercell; 23 Şubat 2009 tarihinde hizmete sunularak mobil iletişim alanında bir ilke imza atmıştır. Fenercell; Türkiye’de bir spor kulübü ile GSM operatörünün iş birliği ile mobil dünyayı yeni bir platforma taşımıştır. Abonelerine sunduğu standart GSM hizmetlerinin yanında taraftarlarla arasında sanal köprü kurarak kendilerini özel hissetmelerine olanak sağlar.  www.fenercell.com

Fenernet; “Sarı Lacivert Internet” sloganıyla taraftarların hizmetine sunulan,  Fenebahçe taraftarına özel evde internet hizmetidir.  Türk Telekom Grubu’nun  mevcut tarife ve hizmetlerine ek bir ücret ödemeden yararlanma imkanı sunan Fenernet aynı zamanda  Fenerbahçe’ye de destek olmaya imkan sağlar. www.fenernet.net 

Türk Telekom Grubu Hakkında:

176 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom’un, 30 Haziran 2017 itibarıyla 13,2 milyon sabit erişim hattı, 9,1 milyon genişbant ve 18,8 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 33.621 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant hizmetlerini sunmakta olup, mobil operatör Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti , IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV Hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş., Televizyon yayıncılığı ile isteğe bağlı yayıncılık (VOD) hizmetleri sağlayıcısı  Net Ekran Şirketleri, yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevrimiçi eğitim yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., çağrı merkezi şirketi AssisTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., toptan veri ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin yüzde 100'üne sahiptir.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar