TRİBÜN CEZASI İÇİN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI!

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı için tribün cezalarına FEDER ile birlikte itiraz eden taraftarlarımızın TEDBİREN DURDURMA TALEBİ HAKLI BULUNDU.

FEDER'den yapılan açıklama şu şekilde;

Fenerbahçeliler Derneği girişimiyle başlayan süreçte GFB ve UNIFEB gibi taraftar gruplarımızın da katılımıyla, Beşiktaş maçı için verilen haksız tribün cezasına itiraz dilekçelerimizi Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan Tüketici Mahkemelerine ileterek davalarımızı açmış, taraftarlarımızı da bu organizasyona davet etmiştik. Kısa süre sebebiyle yoğun çalışmalar neticesinde hazırlanan dava dilekçelerimizi katılan taraftarlarımız ile adli makamlara sunduk.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı için verilen tribün cezalarına FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ ile birlikte itiraz eden taraftarlarımızın TEDBİREN DURDURMA TALEBİ HAKLI BULUNDU.

Taraftar derneği olmanın bilinciyle, tribünlerin rengi taraftarımızın desteğini de alarak çıktığımız yolda, hedeflediğimiz zafere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Belirtmemiz gerekir ki bu karar şuan sadece dava dilekçesi veren taraftarlarımız için geçerlidir, ancak diğer tüm taraftarlarımız için geçerli olması adına Fenerbahçeliler Derneği tarafından Federasyon, Kulüp ve Tahkim nezdinde gerekli çalışmalara an itibariyle başlanmıştır.

Gelişmeler tarafımızdan duyurulacak olup, mevcut karar bu maçta ceza alan tüm taraftarlarımız için emsal karar niteliğindedir.

FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ/FeDeR YÖNETİM KURULU