ANKARA BOKS OKULUMUZA YENİ SALON

Başkanımız Aziz Yıldırım’ın öncülüğünde, Fenerbahçe Spor Kulübü, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Spor Toto Teşkilat Müdürlüğü ve Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortak girişimleri ile 6 yıl önce kurulan, Türk Boksuna altyapıdan elit sporcu yetiştirmenin yanı sıra sosyal hedefleri de bulunan Fenerbahçe Ankara Boks Okulumuz, Ulus’taki yeni salonuna kavuştu.

Bugüne kadar Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şefik Tetik Boks Eğitim Merkezi’nde çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Ankara Boks Okulumuz, Ulus’ta açılan boks salonuna taşındı. Türkiye’ye 2011 yılında yıldızlar kategorisinde Avrupa ve Dünya ikinciliği kazandıran Boks Okulumuz hakkında konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Boks Şubesi Kaptanı Mert Öztemel, "Fenerbahçemiz ve ülkemiz için son derece önemli olan ve başarıları ile gurur duyduğumuz Ankara Boks Okulumuzun daha iyi şartlarda çalışabilmesi için açılan boks salonu, sporcularımıza hayırlı olsun. Fenerbahçe Ankara Boks Okulumuz yeni salonunda Türk Boksu için alt yapıdan daha çok sporcu yetiştirecektir" dedi.

Sarı ve lacivert renklerin hakim olduğu boks salonunda en modern boks malzemeleri kullanılıyor. Yeni dönem kurs kayıtlarının da başladığı Fenerbahçe Ankara Boks Okulumuzda haftanın 7 günü eğitim veriliyor. Konya Sokak No: 5 Ulus Altındağ/Ankara adresinde bulunan ve 0536 637 9917 numaralı irtibat telefonu ile ulaşılabilen boks okulunda, bütün yaş gruplarına boks kursu için kayıtlar devam ediyor.