KKTC DERNEĞİMİZ MERSİN İY MAÇINA TUR DÜZENLİYOR

KKTC Fenerbahçeliler Derneğimiz, Fenerbahçemizin deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maç için Fenerbahçelilere özel tur düzenliyor.

KKTC Dernek Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, Fenerbahçe taraftar kart sahipleri ve dernek üyelerine ve taraftar kart sahiplerine öncelik ve özel avantajlarla gerçekleştirilecek olan turlara taraftarların yoğun ilgi göstermesini beklediklerini ifade etti.

Dernek yönetimi, her ne şekilde olursa olsun Fenerbahçe taraftar kartı bulunmayan veya taraftar kartlarının süresi sona eren taraftarlarımıza maç bileti tedarik edilemeyeceğine değinilerek, taraftar kartlarının süreleri sona eren taraftarlarımızın kartlarını yenilemek için derneğe müracaat etmeleri gerektiğini hatırlattı.

Ayrıca, karşılaşmayı izlemek isteyen ve taraftar kart henüz bulunmayan taraftarlarımızın da taraftar kart sahibi olabilmeleri için Derneğe müracaatlarının menfaatleri gereği olduğu hatırlatıldı. Dernek yönetiminin bilet talebini yaptığını ve kısa sürede Kulübümüzden yanıt beklendiği ifade edilen açıklamada tura katılmak isteyen taraftarlarımızın mümkün olan en kısa sürede dernek yönetimiyle irtibat kurmaları gerekiyor. (Telefon numaraları: 0533 838 1907 - 0533 867 0007 - 0533 840 0880).