BASKETBOL ELEMELERİ B GRUBU BASIN TOPLANTISI YAPILDI

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın da yer aldığı Spor Toto Türkiye Kupası Basketbol Elemeleri B Grubu müsabakalarının basın toplantısı, Erzurum Kongre Salonu’nda yapıldı.

Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Eleme Grubu müsabakalarında 6-7-8 Ekim tarihlerinde Erzurum Cemal Gürsel Spor Salonu’nda oynanacak olan ve Fenerbahçe Ülker, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Olin Edirne ile Tofaş takımlarının mücadele edeceği B grubunun basın toplantısına Vali Sebahattin Öztürk, Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Koordinatörü Ayhan Özgümüş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, Basketbol İl Temsilcisi Sebahattin Yıldız, Fenerbahçe Ülker’in dışında üç takımın baş antrenörleri katıldı.

Toplantıya uçakları saat 16.00’da Erzurum’a ineceği için Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın  Baş Antrenörü Neven Spahija ile kaptanımız Ömer Onan katılamadı.

Toplantıda Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, basketbolcuların Erzurumlu sporseverlere dolu dolu üç gün yaşatacaklarını belirtirken, Türkiye Basketbol Ligler Koordinatöre Ayhan Özgümüş ise, kendilerini burada misafir eden Erzurumlulara teşekkür etti.