FENERCELL'DEN 1 MİLYON ABONE HEDEFİ!

Bu sezon hep beraber Fenercell'le konuşuyoruz! IBB maçı öncesi Fenercell Tribünü'nde taraftarlarla buluşan Asbaşkanımız Ali Koç, Fenercell'in davetlisi olarak Fenercell Tribünü'nü dolduran kadın taraftarımıza teşekkür etmiş, Fenercell ile konuşarak kulübe gelir sağlamanın önemine vurgu yapmıştı.

Ali Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Fenercell'i kurarken 5 yılda 1 milyon abone hedefi konulduğunu ve bugüne kadar 400 bin abone kaydederek kulübe tam 5 milyon TL'lik kaynak sağlandığına değinerek;  Fenercell'in cazip tarifeleriyle, taraftarımıza konuşarak destek olma imkanı sağladığını vurguladı. Koç, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Taraftarımızın desteğiyle, sadece 2 yılda 5 milyon TL gelir elde ettiğimiz Fenercell'le şimdi yeni bir rekora imza atalım istiyoruz. Hedefimiz camiamızın büyüklüğüne yakışır olacak.  Fenerbahçe Spor Kulübü'nün markasına yakışır olması için, kendimize bu sezonun sonuna kadar 1 Milyon Fenercell'li hedefi koyduk. Camiamızın gücünü ve Fenerbahçe sevgisini görmesi gereken herkes yakından hissedecek, bizi susturamayacaklarını Fenercell ile konuşarak göstereceğiz.1 milyon aboneye eriştiğimiz zaman çok önemli bir gelir potansiyeli de yaratmış olacağız"

Fenerbahçe'nin destek hattı Fenercell'dir. Tüm taraftarlarımızdan bu sezon Fenercell'e transfer olmalarını bekliyoruz!

Fenercell'li olmak için tüm taraftarlarımızı Avea bayilerine bekliyoruz!