Türk - ABD Dernekleri Asamblesi Stadımızı ziyaret etti

Türk - ABD Dernekleri Asamblesi, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na özel bir ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Ergün Kırlıkovalı ve üyeleri Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na hayran kaldıklarını dile getirdiler.

Türk - ABD Dernekleri Asamblesi Başkanı Ergün Kırlıkovalı ve beraberindeki heyeti, Fenerbahçe Spor Kulübü Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar ve Yardımcısı Ece Uysaler, Fenerbahçe Eğitim Vakfı Koordinatörü Prof. Dr. Ali Rıza Büyükusta, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Müdürü Ayhan Bak, Akreditasyon Sorumlusu Nihan İslamoğlu, Fenerbahçe Futbol Takımı Menajeri Hasan Çetinkaya ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Nursen Karadağ karşıladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde kısa bir tanıtım konuşması yapan Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar daha sonra Türk ABD Dernekleri Asamblesi Başkanı Ergün Kırlıkovalı’ya özel bir plaket ve tüm futbol takımının imzaladığı bir forma ile Fenerbahçe bayrağı takdim etti. Kırlıkovalı ise Fenerbahçe Spor Kulübü adına Turgut Acar’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Türk ABD Dernekleri Asamblesi heyeti, daha sonra 1907 Tribünü, soyunma odaları, saha içi ve stadımız bünyesinde bulunan İletişim Birimleri’ni ziyaret ettiler. Başkan Ergün Kırlıkovalı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na hayran kaldıklarını ve Amerika’da Fenerbahçe sevgisinin üst düzeyde olduğunu ifade etti.